AmerikaDepom sektöründe önde gelen, tecrübeli, kargolama uygulamalarında bilgili ve uzman ekibiyle Amerika'dan kargolama yaparak müşteri tatmini sağlayan firmadır.

AmerikaDepom ile neler edinirsiniz?

Uzman kadromuzdan telefon, mail ve canlı mesajlaşma ile yardım
24 saat içinde kargolama seçenekleri ve üst seviye müşteri tatmini
Kapıdan kapıya takip numarası

Görevimiz üyelerimizin AmerikaDepom Paketlerini mutlulukla açmasıdır. Biz her paketi kendimize aitmiş gibi paketleyip kargoluyoruz.

Ticaretteki En Hızlı Kargolama

İş birliği yaptığımız kargo şirketleri tıpkı bizim gibi müşteri memnuniyetini hizmetlerinin temeline almaktadır. Bu alanda dünyaca ünlü kargo şirketlerinden tarafımıza gün içinde birçok ürün teslim edilmektedir. Biz AmerikaDepom olarak elimize ulaşan paketleri alır almaz doğru ağırlığı, sınıflandırmayı ve doğru adreslemeyi yapıp size daha hızlı ulaşmasını sağlarız.

AmerikaDepom olarak;

  • 24 saatte ürünleri depomuzdan kargolamak için sıkı bir şekilde çalışırız.
  • Haftanın 7 günü üye hesaplarımıza paket güncellemeleri yaparız.
  • Haftanın 6 günü tüm dünyaya kargolama işlemleri gerçekleştiririz.
  • 3-5 gün içerisinde paketlerin ulaşmasını sağlarız.

Ürün Paketleme Avantajları

Uzman paketleme ekibimiz ürünlerinizi kargolanmadan önce paketlerinizi kontrol eder sağlam ve güvenilir olup olmadığını gözden geçirir. Bunun ardından eğer şartlar uygun ise size gönderimi gerçekleştiririz.

Satıcılar genelde ihtiyaç dışı paketleme yapar,  olması gerektiğinden daha büyük kutular kullanırlar. Bu tip durumlar kargolama ücretini arttırır. Biz paketlerinizi daha sağlam ve daha uygun kargolanacak ebatlarda yeniden paketler ve size göndeririz. Böylelikle kar etmenizi sağlarız.

Uluslararası Partnerlerimiz

Üyelerimize daha uygun kargo ücretleri edinebilmek için uzun zamandır DHL, FedEx,UPS ve USPS' le yakın temas halinde çalışıyoruz.

Üyelerimize en uygun fiyatlı kargolama seçeneklerinde, teslimat tarihi belirlemede ve kargo firması seçiminde esneklik sağlıyoruz.

Bölgesel nakliye uyarıları ve detaylı bilgilendirme ile nakliye sırasında sürprizlerle karşılaşmamanızı sağlıyoruz.

*Cumartesi günleri kargolama yapılmamaktadır. Tehlikeli ürünler, büyük paketler özel ihracat belgeleri gerektirir.