HAKKIMIZDA

Online alışveriş birçok avantajı beraberinde getirir; size en güncel fırsatları sunar, alışverişinizde zaman kazandırır, ürünleri karşılaştırmanızı sağlar, daha ucuz fiyata daha fazla seçeneğe ulaşmanızı sağlar, diğer kullanıcıların yorumlarını görmenizi ve kıyaslama yapmanızı sağlar. Elektronik eşyalar, teknolojik aletler, kitap ve çeşitli yayınlar, kozmetik, giyim gibi kategorilerde online alışveriş tüm dünyanın birinci tercihi haline gelmiştir.

Online alışverişte en önemli kriter güvenilirlik ve müşteri memnuniyetidir. Çünkü satın alma ardından gelişen süreçlerde kargoların zamanında ve sağlam bir şekilde elinize ulaşması çok önemlidir.

Günler haftalar geçmesine rağmen bir türlü elimize ulaşmayan paketler, satıcıların ellerinde olmayan ürünü satıp dövizde kurlarına bağlı olarak ürünlerin tedarik edilememesi ve buna benzer bir çok sorun da karşımıza çıkabilmektedir. Online alışverişin bu tarz handikapları da mevcutken bu işi kurumsal kıstaslara göre yapan Amerika menşeili markalar mevcuttur.

İşte burada, güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti kriterleri dünya çapında tüm kullanıcıları, müşteri memnuniyetini hizmetlerinin merkezine koyan Amerika kökenli alışveriş sitelerini tercih etmeye yöneltir. Çünkü internetten alışverişte ve özellikle de yurtdışı alışverişlerinde bu iki kavram çok büyük önem arz eder.

Türkiye’ye gönderim yapmayan, ödeme şeklinizi kabul etmeyen yada yüksek kargolama bedelleri talep eden Amazon, ebay, B&H, Victoria Secret, GAP, Zappos, Harley Davidson, Ralph Lauren, Theory, Skechers, Calvin Klein, DKNY, Tommy Hilfiger gibi markalar en yeni ürünleri, en uygun fiyata %100 müşteri memnuniyeti ile üstelik çoğu üründe aynı gün ve ücretsiz kargo hizmeti fırsatlarıyla müşterilerinin beğenilerine sunuyorlar. Eğer adresiniz Amerika'da ise bu markalardan alışveriş yapmak çok keyifli. Peki ya Amerika'da değilseniz? Türkiye'deki adresinize aldıklarınızın gelmesini nasıl sağlayacaksınız?

Amerika'da değilseniz yurtdışından online alışveriş yapma süreci biraz zorlaşıyor. Pahalı kargo ücretleri, gümrük prosedürleri, farklı markalardan yaptığınız farklı alışverişlerinizin her biri için ayrı ayrı kargo ücretleri ödemek gibi birçok zorluk karşınıza dikiliyor.

Akla gelen çözümlerden bir tanesi de Amerika'da yaşayan bir arkadaşınızdan rica etmek oluyor. Ya da Amerika'ya seyahat eden bir arkadaşınızdan, hatta onun arkadaşının arkadaşından istediklerinizi alması ve ondan aldıklarınızı size getirmesini istemek gibi zor durumlara katlanmak zorunda bile kalabiliyorsunuz.

Bulduğunuz o kişinin sizin için, aldıklarınızı taşıması ve sizin için alışveriş yapması, hatta bunun üzerine çantasında sizin ürünlerinize yer ayırması, öte yandan seyahati boyunca bu riski göze alması gerekiyor. Bu iki taraf açısından da çok zor bir durum.

Varsın sizin dostluğunuz baki kalsın. Böyle bir minnetin ve zahmet yükü altına siz girmeyin. Zaten aslında böyle yollar aramaya da gerek yok.

Problem çoktan çözülmüş durumda! AmerikaDepom size en kolay ve güvenilir seçeneği sunuyor, yani Amerika’da bir adres...

Bırakın paketlemeyi, nakliyeyi ve teslimatı dert etmeyi... Amerika'daki adresiniz sayesinde AmerikaDepom, yurt dışından aldıklarınızı sizin adınıza teslim alsın; Amerika'daki adresinizde depolasın ve istediğiniz zaman da size ulaştırsın.

Hemen şimdi sitemize üye olarak ve Amerika'daki adresinize kavuşun. Artık Amerika'dan alış veriş yapmak istediğinizde önünüzde hiçbir engel yok.

Siz isteyin, biz teslim alalım, depolayalım ve size yollayalım. Karşınızda kurumsal ve ilkeli bir muhatabın olmasının avantajını yaşayın. Tüm aşamalarından haberdar olarak alışverişinizi tamamlayın.

AmerikaDepom güvenilir, pratik ve karlı çözümleriyle yanınızda. Amerika'dan alışveriş için AmerikaDepom size yeter.