AmerikaDepom gerekli gönderi evraklarını uzman ekibiyle hazırlamakta ve kapınıza kadar pürüzsüz teslimat sağlamaktadır.

AmerikaDepom depolarına gelen ürünleri kendi ürünlerimiz gibi paketler ve hazırlar böylelikle hızlı ve düzgün bir şekilde size teslim ederiz.

Amerika gümrük ve ihracat ve gereksinimleri yıl içinde büyük ölçüde değişir ve her ülke kendine özgü gümrük gereksinimlerine sahiptir. Her ülke ayrı ayrı yasaklı ürünler listesine, vergiye ve yasalara sahiptir. Ayrıca, sürekli değişen Amerika ihracat yasaları da mevcuttur.

AmerikaDepom, düzenleyici kurumlar ve kargo firmaları ile iş birliğiyle üyelerine üstün hizmet sağlar ve beklenmedik problemlerle karşılaşmanızın önüne geçer.

Üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek için yerel gümrük firmalarıyla çalışıyoruz.
Paketlerinizi gümrük ve ithalat kurallarına uygun bir şekilde hazırlıyoruz.
Uluslararası kargolamalarda uyarıların dikkate alarak hareket ediyoruz ve bu konuda size yardım edebiliriz. Ürünlerinizi gerektiğinde size yeniden yönlendirebiliriz.
Değişen kuralları her zaman takip edip haberdar olup kargolarınızı yeni kurallara göre gönderiyoruz.

Uzun zamandır çalıştığımız DHL, FedEx ve UPS gibi şirketler, kargonuzda herhangi bir sorun olması durumunda anlık olarak bize haber verir. Bu sayede kargonuzun güvenli bir şekilde elinize ulaşabilmesi için bazen duruma göre paketlerinizi bekletebilir veya paketlerinizin tarafınıza yeniden yönlendirilmesini sağlayarak alışverişinizin size ulaşmasındaki muhtemel problemleri ortadan kaldırırız.